درباره ما

به پارسیان سرور خوش آمدید

سرویس طراحی وب سایت

آنچه که در نگاه اول نگاه بازدیدکننده سایت شما را جلب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحی سایت یا وبلاگ شما اعم از طراحی گرافیکی یا فنی است. هر چند در زمینه طراحی و گرافیک خود را بهترین نمی دانیم ولیکن اعتقاد داریم نمونه کارهای هر شخص یا گروه بهترین معیار برای سنجش کیفیت کار است.
تسلط گسترده بخش فنی و طراحی گروه “پارسیان سرور” به اغلب برنامه های مدیریت سایت و وبلاگ این امکان را به ما می دهد که متناسب با نیاز و ایده شما، بهترین ها را برای شما انتخاب و اجرا نماییم. از طرفی مهمترین ویژگی کار ما تنوع تعرفه های ما در طراحی است بگونه ایکه از کمترین قیمتها شروع و بسته به نوع کار شما تا قیمتهای بالا ادامه دارد. نکته مهم دیگر اینکه حتی اگر هاستینگ سایت شما برعهده ما نباشد نیز می توانید از خدمات بخش طراحی و برنامه نویسی ما استفاده نمایید. آنچه برای ما مهم است رسیدن به سلیقه و خواست مشتری است و به همین منظور مکانیسم خاصی برای بخش طراحی سایت و وبلاگ در نظر گرفته ایم:

-۱ دریافت نظرات و سلیقه و خواست مشتری

-۲ ارائه نمونه هایی برای درک بیشتر سلایق مشتری

-۳ ارائه طرح و قالب ابتدایی و دریافت نظرات

-۴ اجرا و پیاده سازی نهایی سایت یا وبلاگ

- ۵ رفع ایرادات و اشکالات جزئی احتمالی

-۶ پشتیبانی تا بیست روز به این معنی که هرگونه ایراد و اشکال احتمالی بجا مانده که از جانب مشتری گزارش شده است تصحیح گردد.

-۷ افزایش رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بویژه گوگل

هدف ما جلب رضایت شماست

Share