تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در گوگل

   روزانه صدها میلیون ها نفر از

گوگل

   برای جستجو استفاده می کنندآگهی

تبلیغاتی

   شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود (به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه “دانلود” را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند )

فقط در صورت کلیک بر روی تبلیغشما و ورود به سایت، از حساب شما پول کسر می شود ( آنهم به مقدار خیلی ناچیز مثلا ار حدود ¢۱۰ تا حداکثر ۵۰¢ )

می توانید آگهی خود را به زبان انگلیسی یا فارسی و یا همزمان به هر دو زبان و در شکل های مختلف طراحی کنید تا توسط google.com نمایش داده شود.

شما برای افرادی تبلیغ می کنید که به دنبال خرید کالا یا خدماتی هستند که شما ارائه می دهید. به همین دلیل بازدهی این نوع تبلیغات بسیار بیشتر از سایر روش های مرسوم است.

ارائه گزارشات تحلیلی و کاملا تخصصی از جانب گوگل

   با توجه به این که توانسته ایم اجازه اجرای

تبلیغات

   حرفه ای را از کمپانی

گوگل

   دریافت کنیم و با آشنایی با آخرین تکنیک های

گوگل

  قادر  هستیم در کمترین زمان ممکن آگهی شما را به نحو احسن با پایین ترین قیمت اجرا کنیم سابقه فعالیت های ما در اروپا, امارات متحده عربی و ایران می تواند گواه این مطلب باشد.

مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه ای  بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود.

در تبلیغات گوگل شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنند. هدف تیم طراحی سایت در ۲۴ ساعت هم سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش و کاهش هزینه های آنها می باشد.پس هم اکنون با تیم فروش ما تماس بگیرید و تبلیغات خود را آغاز کنید.

Share